Commuter

E-bike

Opis

CRATONI Commuter nosi już w nazwie swój obszar zastosowania. Ponieważ Commuter jest profesjonalistą od kasków dla wszystkich osób dojeżdżających do pracy. Błyszczy niezwykle wygodnym dopasowaniem i maksymalnym komfortem noszenia, wyciągając w ten sposób kłótliwy ząb ostatniego mufa kasku. Futurystyczny wygląd Commutera zapewnia dodatkowy styl na ścieżce rowerowej lub na drodze i oferuje najlepszą możliwą ochronę głowy. Ponieważ Dojazd jest świetną zabawą, noszenie kasku to nie obowiązek, ale darmowa łyżwa. Jest niezawodnym towarzyszem również na rowerze elektronicznym i posiada standard pedelecki NTA 8776. Dzięki niemu masz zawsze podgląd i kontrolę nawet w wielkomiejskiej dżungli. W przypadku zderzenia rozwija swój pełny efekt ochronny nie tylko dzięki ciągłemu spadkowi i niskiemu tyłowi.

Jest tak samo wygodna jak do noszenia, zapewnia ochronę w razie upadku, nawet we wrażliwej okolicy szyi i skroni. Dzięki potrójnej regulacji wysokości można ją idealnie dopasować do odpowiedniego kształtu głowy. Commuter jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych i w dwóch różnych rozmiarach kasku. Z dziewięcioma otworami wentylacyjnymi ma bardzo dobrą wentylację, a także oferuje aktywną regulację zasuwy wentylacyjnej. Dzięki odblaskowym taśmom i reflektorom gwarantuje najlepszą widoczność nawet w ciemne dni lub o zmierzchu. Przyłbica nadaje się również dla osób noszących okulary i gwarantuje niezbędną widoczność nawet przy wietrze i pogodzie. Dajcie mu popalić! Dzięki wadze 400 gramów, Commuter jest łatwy do przenoszenia i zwiększa przyjemność z jazdy podczas codziennych dojazdów do pracy. W skrócie: Commuter to mądra decyzja szefa.

Przeznaczenie
Rower na co dzień , Rower miejski , Jazda na rowerze na co dzień, Dojazdy do pracy, Lifestyle / Single Speed, Sporty miejskie
 
Płeć
Mężczyźni, Kobiety
 
Konstrukcja kasku
technologia "In-mold"
 
Funkcja
Zdejmowany wizjer/osłona, z systemem regulacji pasków
 
Regulacja
LFS - Light Fit System
 
Wyściółka
Podkładki Clean Tex są traktowane antybakteryjnie i tym samym zapobiegają tworzeniu się bakterii
 
Wentylacja
Ilość:
9
 
Wizjer
Zdejmowany typu Pinlock
 
Cechy szczególne
Oświetlenie, Siatka chroniąca przed owadami, Element(y) odblaskowy/e
 
Waga
400 g
 
Homologacja
EN 1078, NTA 8776
 
Zakres dostawy
Zakres dostawy:
1 x kask Cratoni Commuter Helmet
 
Rok modelowy
2020
 
Istnieje możliwość zamówienia samej szyby do kasku
 
Dostępność - koniec lutego lub na zamówienie